Ensoz.net Sitemizde Toplam 18 kategori, 48 yazı ve 16 yorum bulunmaktadır.

Kategoriler geneli

Ezel Dizisi Anlamlı sözleri ve güzel replikleri

Admin Tarafından 19 Temmuz 2023 tarihinde Dizilerden sözler Kategorisine eklendi

Ezel Dizisi Anlamlı sözleri ve güzel replikleri konusu 10600 kez okundu ve 0 yorum yapıldı

Ezel Dizi sözleri

Merhaba sevgili arkadaşlar Ezel dizi sözleri bölümünde Dizimiz eski olmuş olsa da halen popülerliğini kaybetmeden sosyal medya üzerinde izlenmeye devam etmektedir.

ramiz dayı sözleri
ramiz dayı sözleri

Ezel Dizi sözleri içerisinde Ramiz dayı sözleri oldukça meşhur olmaktadır ve günümüz gençleri ezel dizisi hakkında fazla bilgileri olmasa da Ramiz dayı sözlerini oldukça yakından takip edebiliyorlar.

Bu yüzden öncelik olarak Ezel dizisinin başrollerinden Tuncel Kurtiz, Kenan İmirzalioğlu ve Cansu Dere paylaşmaktadır.

Ezel Dizisi Ramiz dayı sözleri

ezel replikleri
ezel replikleri

Çekil bir süre kendi köşene. Bırak su kendi çatlağını bulsun. İzin ver de kuklalar, içlerinde sen varmış gibi oynasınlar kurduğun bu oyunu.

Gerçeği öğrenmek için kimi kendini ortaya atar kimi de başkasını ateşe atar ama çaresizce aradığın şey gerçek değil aslında sen bir kuytuda bırakıp gittiğin kendini arıyorsun aslında.

Herkes gerçeği aradığını söyler, herkes gerçeğin onu kurtarmasını bekler ama seni özgür bırakan gerçeğin değil sonunda kavuştuğun yüzüdür sevdiğinin.

Sen fazlasını bilmek istemiyorsun arkadaş sen sadece bir gün senin de sevilebileceğini bilmek istiyorsun ve ne yaparsan yap sevilmiyorsan eğer seni gerçekler değil sokaktan seçtiğin rastgele birini kurban etmek kurtarır.

ezel dizi sözleri
ezel dizi sözleri

Olan olmuş. Artık hiçbir neden onu olmamış yapamaz.

Tanık dediğin suç ortağındır aslında.

Yalnız kalan bir insan, hiç yalnızlığından bir başkasına bahsedebilir mi?

Korkunçtur sonunda gördüğün gerçeğin en çıplak en gaddar en acımasız yüzü ama en korkuncu her şeye sahipken bile bir anının bir hayalin bir hayaletin peşinden koşmak.

Gerçeği yine de öğrenmek için yalanlardan örülü bir ipe tutunmak ne korkunçtur.

Hesap görmek, hesap etmekten zordur yeğenim.

Mesele ölmek değil dost bildiğin en güvendiğin adamın eliyle ölmekmiş mesele.

Resimli Ezel dizi sözleri

Gerçekleri saklayarak ulaşabilirmişsin gerçeğe anıların içinde aradığın insanı bulabilir misin hiç yaşanmamış hayata gerçek gibi tutunabilir misin orada olmayan birinin seni hala koruduğuna inana bilir misin gerçeğin o kadar çok yüzü var ki senin gördüğüne inanabilir misin.

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Bazen öyle acır ki için değiştin sanırsın şimdi dersin. Şimdi her şeyi yapabilirim.

Bazen hayat seni öyle zorlar ki yeğenim yolun başında kimdin. Unutursun.

En karanlık gününde, en çaresiz anında kendini ortaya atıyorsan eğer, en umutsuz anında, kendin için değil, çocukların için, kendini çare diye sunuyorsan eğer, yüreğinde çocuğunun sevgisini tutan, hiç kimse çaresiz değildir.

Bazen yeğen işleri yoluna koymak için sıkmayacaksın yumruğunu, açacaksın avucunu avucundakileri savuracaksın havaya. Bekleyeceksin, bekleyeceksin sana geri gelmelerini.

En iyi soygunlar girerken değil çıkarken bozulur yeğen. Haydutlar öyle iyi planlar ki girmeyi nasıl çıkacaklarını unuturlar. Çıkacaksan hemen çıkacaksın yeğen yoksa çekerler yoksa seni içeri.

Ezel dizisi Eyşan sözleri

Değişmek zordur yeğenim ama bazen aynı adam olmak daha zordur. Hayat öyle yüklenir ki üstüne durduğun yerde çatır çatır çatırdarsın.

Hayal ettiğin her şey bir gün bir ihtimal gerçek olabilir o ihtimali yok etmeden unutabilirmisin gerçekten sevdiğin tek insanı.

İntikam ölümden güçlüdür.

Her ihanet sevgiyle başlar.

Emir almak başka, keyif almak başka..

Kaderimiz niye avucumuzun içinde yazılıdır bilir misin? Gerektiğinde gizleyebilelim diye.. Niye bilir misin? Çünkü güç gizden gelir.. Gerçek niyetini kimse bilmeyecek.. Kaderin sırrındır.. Kaderini kimseyle paylaşmayacaksın..

Kadere inanan insan tesadüfe inanmaz. Tesadüfe inanan adamsa kaderini kendi elinde tutamaz.

Kimsin sen? Şüphesiz sen, sen değilsin.

Ne kadar uzağa gidersen git başladığın yere dönersin sonunda. Ne kadar değişirsen değiş, nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.

Kırılmak istemiyorsan, kendini yere bırakmayacaksın.

Hesap görmek, hesap etmekten zordur.

Ezel Dizi Replikleri

Bu gün bi köprünün tam ortasında durdum, aşağıda alevler, arkamda melek, önümde şeytan, ikisi de aynı soruyu sordu. Kimsin sen, kimin tarafındasın.

Zorunu benden duy yeğenim, herkese yalan söylemen yetmez artık. Bundan böyle bir başına kalsan da artık kendin olamazsın.

Kaderimiz olan aşka değil de aşkıyla kaderimizi değiştirene içelim!

Asıl çaresizlik derdin devasız olması değil, birini iyi edecek şeyin diğerinin kadehine zehir olmasıdır.

Kendi kanını kendi elleriyle kurutan bir adamım. İşte ben böyle bir adamım. Ömer benim de oğlum o benim son oğlum. Ben ne Allah’ım ne de Azrail. Ne alabilirim oğlunun canını ne de geri verebilirim sana. Yapamam.

Aşk mı intikam mı, mahkum mu, cellat mı. hep ikisinden birini seçmen istendi. Ama hep bir üçüncü şık var. O da ateşe atlamak.

Ölüm gibidir sadakat. Bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur.

Savaşmak aslında hasmınla savaşmak değil, sevdiklerinle savaşmaktır. Savaşırken göremezsin bazı savaşları kazanamazsın artık durmalı ve geri çekilmelisin.

Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.

Portakalı soymadan içinin iyi olup olmadığını anlayamazsın.


Görüşlerinizi bize yazın